Est Building Partner

Finantseerimine

SWEDBANK

Kui Teil on soov teha suuremat kulutust kui hetkel endale lubada saate, leiate probleemile lahenduse Hansapangast võetud laenu või liisingu abil. Lisaks inimliku elustandardi tagamisele mõjutab võetud võlakohustus rohkem säästma, pöörama tähelepanu pere eelarve planeerimisele ja juhuslike kulude vähendamisele. Vastavalt kulutuse otstarbele ja suurusele pakume Teile erinevaid laene ja liisinguid erinevate tingimustega.

SAMPO PANK

Kodulaenu ei tasu uisapäisa võtta. Enne otsuse tegemist tuleb kõik hoolega läbi kaaluda, vaadata siit ja sealt, uurida täpseid tingimusi. Olenemata sellest, millise panga klient olete, andke endale võimalus saada parim kodulaen. Küsige kindlasti kodulaenu pakkumist Sampost, sest meie teeme Teile 99% tõenäosusega parima pakkumise.

SEB

Endale päris oma kodu ehitamine on uue korteri ostmisele üks võimalikke alternatiive. Seda võimalust tasuks kaaluda just nüüd, kus korterite hinnad on väga kiiresti tõusnud ning oma maja kasuks otsustamine võib pere elukvaliteeti vajalike kulutuste suurusega võrreldes märgatavalt rohkem parandada.
Maja ehitamise plaaniga peredele, kellel omavahenditest ehituse lõpuleviimiseks väheseks jääb, pakub SEB Eesti Ühispank vajalikku nõu ja abi esmapilgul keerulisena tunduva ettevõtmise teokstegemiseks.